Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabix01

    tag

    Hali,

    Használom már egy jo ideje a win10-et és van egy valami cucc benne hogy elmenti a kikapcsolás előtti állapotot valamennyivel magának a win10 és mikor ujra be kapcsolom a gépet igazából ugyan onnét folytatja ahol abba hagytam. Ugye gondolom a fejlesztők ezt akarták elérni közbe pedig falramászok tőle...most új gép lett új win10 és az új heppje hogy nem igazán akarja azt menteni amit akarok gondolok itt arra hogy pl spotifynél be van állitva hogy jelszo minden megjegyez gép bekapcs és induljon automatikusan, erre kéri a jelszót emailt a spotify mert hát semmit nem mentett ez szutyi win 10 és kb olyan állapotból indul mintha most telepitettem volna fel a win10-et... aztán pl. tálcára leteszem a programot és ujrainditás után eltünik onnan... ilyesmik... kérdésem hogy az átkozott atyauristenbe lehet ezt ki kapcsolni belőle, mi ennek a neve win10-en belül? Igazából úgy viselkedik mintha lenne telepitve egy deepfreeze aminek az "alap állapotot" ugye nem én hanem a win10 állitja be magának random állapotra...

    "Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

Új hozzászólás Aktív témák