Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LaleeeSan

    tag

    válasz zack #21760 üzenetére

    Nekem sima X-Fi Xtreme Gamer van és nem jól működött a béta driver.
    Azóta ezt használom.

    [ Szerkesztve ]

    Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

  • Onderon

    senior tag

    válasz zack #21760 üzenetére

    fű te aztán menő vagy hogy minden játékot kettőezehatötvenbe jáccasz!

    látszik, hogy egyszerű vagy, mert nem fikáztalak, pusztán a tényt közöltem. régi a géped és lehet nem fog minden tökéletesen működni windows 8 alatt, mert az meg egy új rendszer és nem feltétlenül fog foglalkozni 5-6 éves alkatrészekkel minden gyártó, hogy megfelelő drivert írjon rá. és még mielőtt belém próbálsz kötni még1x, nekem is régi a gépem, csak én tisztában vagyok vele :) nekem is core2quad procim van, nekem is XFI a hangkártyám, én is mindent maxon játszom, de ez kit érdekel, attól még nincs mindenhez már normális driver! nekem pl a chipsetemhez nincsen. ez van. hidd el ha új géped lenne, ahhoz lenne. ezért írtam csak. mellesleg úgy jön ide, hogy te írtad hogy "viszonylag jó géped van". én pusztán szeretném felnyitni a szemed, hogy viszonylag jó de régi géped van, amire nem várható el, hogy legyen normális driver. nem tudok ennél érthetőbben fogalmazni.

    azt mondtad a lényeg a gyorsabban futó játékok. ha 1-2 fps a különbség, akkor nem gyorsabb? azt írtad minden fps-re szükség van, akkor nem értem mi a probléma! azt hitted majd felrakod a windows 8-at és 40fps-sel gyorsabbak lesznek a játékok?

    képzeld tudom, hogy nem csak xtreme music hangkártya létezik az xfi sorozatban, de nekem xtreme musicom van, ezért csak ezt tudom mondani, hogy jól működik a beta driverrel. a kérdésed pedig úgy szólt, használ-e valaki XFI hangkártyát. máskor tán pontosítsd a kérdésed.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák