Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz icons #11588 üzenetére

    "Van arra lehetőség, hogy felismerje és felvesze a médiatárba"
    Persze. Mi sem könnyebb. Azt ismeri fel, ami a Zene libraryban van. Csak annyit kell tenned, hogy hozzáadod.

    "A lényeg az ami alatta van, nem véletlenül kisebb a gépigénye és gyorsabb."
    Hát, amit az előbb berajzoltam, nem pont ezt támasztja alá :D
    Mármint, hogy a metrós kisebb gépigényű lenne. Amúgy pedig sokkal lassabb. Bármilyen app, amit indítok, előbb berreg, teker, indul, gondolkodik. Ugyanannak az appnak a win8-as, de desktopos megfelelője gyorsabban indul.
    Inkább az lehet, hogy az MS-nél már úgy számoltak, hogy úgyis mindenkinek 256-os SSD van a gépében, akkor meg mit vacakoljanak az egésszel? Nekem amúgy a .net-el is ez a bajom. 10 éve labdába sem rúghattak volna vele, mint ahogy a Java sem tudott elterjedni desktop környezetben, mert nagyságrenddel lassabb, mint egy natív, C++, vagy Delphi alkalmazás. Mert először interpéter fordít, csak aztán fut. De mostmár, a core2 és i5 világában le lehet nyomni az emberek torkán. De ez már nem win8 kérdése, mert XP-n, Win7-en sem a legszerencsésebb választás a .net. Pedig maga a C#, mint programnyelv jó lenne, de a megvalósítása, az nem tetszik benne.
    Én személy szerint összehasonlítani nem tudom, mert a win7-es 32 bites gépem egy normális vinyón fut, a win8-as viszont 64 bites, és egy őskövület, 80G-s IDE vinyóra van téve, aminek az átviteli sebessége és az elérési ideje is a CD lemezekhez hasonítható :)

    [ Szerkesztve ]

  • vlevi

    nagyúr

    válasz icons #11588 üzenetére

    "Van arra lehetőség, hogy felismerje és felvesze a médiatárba"
    Na, mégegy kiegészítés, amit most fedeztem fel. Én is átpakolgattam a zenéket máshova, és mindent ismeretlen előadónak tüntetett fel. El nem bírtam képzelni miért.
    Akkor javult meg, amikor arra mappára engedélyeztem az indexelést.

Új hozzászólás Aktív témák