Új hozzászólás Aktív témák

  • Joey89

    tag

    Sziasztok!

    Következő lenne a problémám: Lassú a rendszer miután feláll (pontosabban belassul néha-néha) ezalatt a következőket értem:
    1. Az opera 6-8-10 ablaknál nagyon lassú, az egér néha be-beakad és vontatottan megy (főleg új ablak nyitásánál) ezt az operás topikban nem nagyon tutduk megfejteni, szerintem nem a böngészővel lehet a probléma.
    2. Utorrent és a Steam-es letöltés az 2 mega helyett általában 100 kbit néha felgyorsul, de amúgy nagyon lassú.
    3. Bs player, néha lassan nyit meg fájlokat vagy tekerésnél akadozik.
    4. Far Cry 4 közbe a hang néha be-beakad egy-két másodpercre a képpel együtt, utána megy tovább rendsen.(ezt azért írtam le hátha segít)

    Windows 8.1 Pro van felrakva, 1 hónapja. a konfig a következő: I5-4590, 12 Gb Ram, Radeon R290X.
    Programok: csak a szokásos: driverek, TC,BS player, Steam, Office, Revo Uninstaller, Avast, Utorrent.

    Ajánlanátok valami progit, amivel kiszűrhetném a bajt? (advanced system care, meg ilyen driver update-elő programok a régi gépen voltak fent, ezen még nincsenk)

    Másnál is voltak ilyen problémák, jó lenne, ha valaki tudna segíteni, mert ez így katasztrófa, a 7-est meg nem akarom visszarakni rá.

    Köszi a válaszokat előre is! :)

Új hozzászólás Aktív témák