Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz Psychonaut #31059 üzenetére

    Igen, valahol neked is igazad van. Az eredeti elképzeléshez valóban nem illik, és ez izlés kérdése is. Én nem minősítem azokat, akiknek a metrós felülethez illeszkedő környezet jön be, de vannak(nem is kevesen), akik rosszul vannak tőle, nekik hasznos lehet. Aki egyáltalán nem használ metrós alkalmazásokat, azoknak egy szempont marad, az aránylag izléses megjelenés, abba viszont illik. Érdekes, hogy a Win7 korszakban senki nem fikázta, most a gyerekek részéről nagyon menő dolog(itt most nem rád gondoltam, de nem kell sokat olvasnod, hogy találj ilyeneket). Csak hogy valamennyire felfogható legyen, régebben már részleteztem, de tömören: A választható ablakszíneket semmilyen formában nem lehet harmonizálni a háttérrel, és a tálcával. Ebben a formában nem zavaró, teljesen elfogadható. A fehér még valamennyire semleges lenne, de nagy méreteknél vakít, az sem nyerő. Próbálták ezt az egészet modern design-nal magyarázni, valójában a végletekig lebutították, hogy a leggyengébb vackon is jobban fusson. Olyan ez, mint egy Challenger 1.2-es motorral, hogy kevesebbet fogyasszon. Akár jó is lehetne, ha azokra is gondoltak volna, akiket nem érdekel a fogyasztás.

    StLui:
    Lásd:utolsó mondatok.

    Krisztián:
    Más a gyári megjelenéssel van így, ez van. Gondolom Win7-et nem is használtál, vagy nem teljes pompájában, mert nem tudtad elviselni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák