Új hozzászólás Aktív témák

  • Drughi

    addikt

    Sikerült nekem is felpakolnom és 5órán át nyúznom:

    Telepítés:
    Pendrive-ról szerettem volna, mert nincs odd a gépbe. 2 pendrive, 3 módszer és vagy 5 próbálkozás után sikerült.
    Érdekes módon, 2 hónapja a win7-et egy módszerrel, 1 pendrive-val és elsőre sikerült felrakni, így ezt még javítani kell, főleg ha az a cél, hogy a win8 a tabletek és érintőkijelzős gépekre van főleg optimalizálva, amikben szintén nincs ODD.

    A telepítés viszonylag gyors volt, de nem éreztem gyorsabbnak a win7 telepítésénél, bár ez totálisan lényegtelen dolog.

    Az első lépések:Mivel laptopról van só, fontosak a driverek, a használhatóság miatt.
    Elsőnek megkerestem a vezérlőpultot, majd a windows updatet. Rögtön talált is 7 frissítést, köztük a videó kártya drivert, microsoft egér drivert

    Mivel angol bill-el és időzónával telepítettem, ezt szerettem volna megváltoztatni magyarra.
    Miután ez megtörtént, megvolt a restart, de mégsem változott meg. Még egyszer megismételtem, de a helyzet változatlan maradt, így hagytam...
    Ugyanide tartozik, hogy a vezérlőpult sem jegyezte meg, hogy én kis ikonokat szertnék látni, az is visszaállt az alapértelmezett nagyokra.

    Telepítés, Programok:
    Elsőként a frissen letöltött win7es laptop drivereket szerettem volna feltelepíteni. Összesen 8db volt, ebből 4-et sikerült, 4-et nem engedett. Nem tűmogatta ezt az OS-t.
    Akkor hol marad az az elv, miszerint, ami elindult win7-en, az itt is el fog?

    A teszt kedvéért pár számomra alap programot próbáltam meg feltenni. kezdtem az Aida 64-gyel. Feltelepült. Szerettem volna a tálcára kitenni az érzékelő ikonokat, csak úgy mint a win7 esetében. Sajnos mérési eredmények nem jöttek, csak "T" betűk fogadtak.

    Winamp, winrar, total commander, mpc-hc gond nélkül felment, elindul, használható.

    Összeségében nézve én nem vagyok maradéktalanul elégedett. Tudom, hogy ez még távol áll a véglegestől, de még csak a beta-tól is.

Új hozzászólás Aktív témák