Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    Üdv all!

    Van egy kis gondom ... szerettem volna SP1-re frissíteni, de megakadtam ... felraktam előtte pár frissítést, és most gond van:

    Van egy Trustedinstaller.exe nevű modulom, ami azóta 100%-on pörgeti az első magot ... Ez a win modul installere, elvileg kellene az update-ekhez, de gyakorlatilag nem csinál semmit, csak terheli a gépet ... Keresgettem a neten, nem egyéni gond, de mielőtt nekiállnék egyesével kipróbálgatni mindent, gondoltam rákédezek itt is.

    Találkoztatok már ezzel? Van erre valami megoldás?

    Előre is köszi!

    Life is shor...

  • DummyBoy

    senior tag

    Üdv Mindenkinek!

    Érdekes és sajnálatos problémával találkoztam ...

    Van egy laptopom, amiben van 2 HDD, az egyiken céges oprendszer (Win7 Enterprise x64) a másikon privát. (Win 7 Pro x64)

    Tegnap este valami történt, és amikor újraindítottam, hogy átváltok a másik oprendszerre, elindult a chkdsk, és konzisztencia hibákat talált, majd nekiállt kijavítani ... (épp a konyhában ügyködtem, csak arra lettem figyelmes, hogy nem a Win indul, hanem más történik, emiatt skippelni sem tudtam ...)

    Sajnos nem úgy sikerült neki, ahogy eredetileg eltervezte, emiatt a céges rendszerem azóta nem indul el. Eljutok a Starting Windows képernyőig, majd megjelenik a kurzor, funcióbillentyűk működnek, hibernálni tudok, de minden fekete ... Safe módban ugyanez. Telepítőről indítva addig jutottam, hogy valami okból az alap 100MB-os partíciót, amit a WIN létrehoz, átnevezte C: meghajtóra, és a normál C: meghajtót D:-re.

    A másik oprendszer alól nézve a filerendszer "jónak tűnik", de ez semmit nem jelent.

    Valaki találkozott már ilyen problémával? Hogyan tudnám ezt megoldani? Jelenleg külföldön tartózkodom, így nem tudom megoldani, hogy a privát oprendszeremen is tudjam használni a VPN-t, pont emiatt a reinstall sem opció.

    Rémlik, hogy találkoztam már hasonlóval, de sajnos netem is ritkán van, így guglizni sincs sok időm, reméltem talán azzal fel tudom gyorsítani a keresést, ha rákérdezek!

    Előre is köszi!

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák