Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz zack #3260 üzenetére

    Egér lag? Van ilyen? Esetleg ha bt-s, vagy rádiós megértem, de a tied gondolom vezetékes. Bár ennyiért inkább vga-t vegyél és nem fog semmi sem laggolni. ;]
    Ha a multi laggol, akkor net ellenőrzés, meg grafika.

    Olyan géped van, hogy azon semminek sem szabadna laggolni. Ha igen, akkor fel kell gyújtani. ;] Na jó, csak vicc volt. Bár ha az egér laggol, akkor driver csere, vagy másik portba bedugni, esetleg másik egérrel kipróbálni. Vagy ha használsz egy configot a játékhoz, azt lecserélni.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz zack #3260 üzenetére

    Elég amatör, de a logitechről leszedted a setpointot ?
    Nem feltétlen a kegujjabbat.
    Be van állítva, hogy a sebesség a Set point szerint menjen ?

    (#3269) Dictator^
    Zenére : Windows key + L
    Videozásra passzolom.

    (#3275) dokee78
    Csökkentett mód ?

    (#3279) Enton
    Sok oka lehet, elösször is a RAM okat kéne tesztelni, + szétszedni, meg összerakni a gépet, hátha kontakthiba

    (#3284) Enton
    Pl.hardverhiba
    Mielött még temetnél mindent cseréld ki a adatkábeleket igen sok szívást okoznak ha rosszak.

    Majd a hdd ket egy másik gépben megnézni.

    (#3285) -=Libria=-
    Akár 50 példányban is felrakhatod, de csak arra amire a matrica ragasztva van, másra nem, az egy dolog, hogy akkor nem lesz legális, de nem is fogja elfogadni.

    Egy tiszta telepítés mindenképpen jobb.
    Én a Laptopoknál mindig azzal kezdem, hogy Acronissal elmetem a korábbbi-t hátha kell még, majd tiszta telepítés kód ott a gép alján csak verzió azonosat kell feltenni, és akkor gond nélkül lehet aktiválni.

    (#3290) petata
    RAM, HDD, esetleg más géphhiba.
    De nem normális az biztos.

    (#3297) márNemKereső
    Ha formázol, az MBR-t is felülírja telepítésnél mindenképp.

    (#3308) Psychonaut
    Nézd meg a hdd ét egy másik gépen , hogy ott megy - e rendesen.

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák