Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amulet

    senior tag

    válasz Sub-ZeRo #30687 üzenetére

    Kedves TigerCat és Sub-ZeRo!
    Én csak egy tippet adtam, hogy elég lehet a kisebb tárhely is.
    Nem kell mindent a c meghjatón tárolni. Kisebb SDD kevesebb anyagiak. Nem mindenki teheti meg, hogy megvesz egy nagyobb SSD-t. Főleg ilyen árrésekkel, mert nem olcsóak.

    A windows biztonsági mentéséről meg inkább ne beszéljünk mert az nem teljes mentés.

    Abban igazatok van, hogy mentés nélkül később csak gondja lesz. Nem írtam hogy használjon ghost mentést a c meghajtón, így ha bármi gond van vissza lehet állítani 5 perc alatt, és ez teljes visszaállítás, nem úgy mint a windows biztonsági mentése. A kérdése nem ez volt, ez másik topik.

    Nálam egy bootmeneger van beállítva induláskor ki lehet választani (1 mp ideig előugrik az ablak, hogy windows vagy a ghost induljon (persze a ghostnál egy jelszó beírása után indul csak el, mert nem lenne jó, ha véletlenül elindítaná bárki) a ghost automatikusan induljon el és fut le, a végén újraindul. Így a kevésbé hozzáértő felhasználó is vissza tudja állítani a rendszert.

    A ghost mentés egy másik partición van és biztonságban.

    Mindenkinek így csinálom meg a gépét aki segítséget kér.

    Gratulálok az olyan felfogásért, hogy mindent a C meghajtóra, akkor így neked a 250-es SSD is kevés lenne 35e-ért. És aztán jön a para, hogy lassú a gépem, 2 perc mire elindul, és a ghost mentésről már ne is beszélünk mert annak is kell 50 GB hely és 1 óra

    Na az ilyen hozzászólásoktól vagyok készen. Remélem az update megy a gépeden és 3 vírusírtó

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák