Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz Doky586 #66186 üzenetére

    Működik a skin Win7-en :K

    Amennyiben valaki szeretné feltenni a Powertoys Calculatort, és magyarosítani, akkor itt van a pontos leírás hozzá:

    PowerToys Calculator Windows 7-en, magyarosítva:

    1. Telepíteni kell a PowerCalc Powertoy Setup-ot

    2. Telepíteni kell a ptls-hu - windows installer magyarítás csomagot (restart, ha kéri)

    3. A c meghajtón lévő windows/system32 mappából ki kell másolni bárhova a PowerCalc.exe-t (pl. a program files mappába)

    4. Uninstallni kell a PowerCalc Powertoy Setup-ot (a magyarítás marad!)

    5. A kimásolt PowerCalc.exe-t a másolás helyén megnyitjuk a tulajdonságait, jobb klikkel, majd a Language fül alatt kiválasztjuk az Apply Powertoys Language Skin-nél a Hungaryant és nyomjunk az Alkalmazzra, majd Ok-ra.

    6. A kimásolt PowerCalc.exe-t a másolás helyén ismét megnyitjuk a tulajdonságait, jobb klikkel, majd a kompatibilitás fül alatt
    kipipáljuk a Futtatás a következő kompatibilitási módban résznél az Windows XP SP3, elsőként megjelenő sort!

    7. Az exe fájlról küldhetünk az asztalra egy parancsikont, és ez foig működni és magyar nyelven!

    Megjegyzés:
    Nem szabad a system32 mappába menteni a PowerCalc.exe-t, mert onnan sehogyan sem fog megnyilni, bármit teszünk!

    A leírás csak akkor működik, ha nem a system32 mappába tesszük az exe-t, a program files mappából működik az eljárás, kipróbáltan.

Új hozzászólás Aktív témák