Új hozzászólás Aktív témák

  • csixy

    addikt

    Fujitsu Esprimo P400-as gyári gép . A telepítőjéről a 32 bites Windows 7 van felrakva , mert a munkahelyi szoftverem a 32 bites rendszeren tud futni. A frissítések mindig felrakva. MSSE a viruskergető.
    A múlt pénteken az egyik páciensemmel molyolván blue screen jött be és ujra indította magát. Nem volt rá idő, hogy elküldjem a jelentést a MS-nak, mert dologidő volt,de azért egy CHKDSK le lett futtatva a partíciókon , majd a munkahelyi SW indítása után az is újramolyolta magát a saját mappájában.
    Ezután minden működött rendesen.
    Ma ugyanannál a páciensnél ismét előadta a kékhalált, megint ujraindult , csináltam CHKDSK-t , karban tartotta magát a fagyás után a munkahelyi SW is.
    Műveletközpont-karbantartás -megoldások keresése lefuttatva, a MS kérte, hogy még kell neki 3 állomány, de azt írta , hogy most kettőt nem tud magához feltölteni, próbálkozzak később.
    Azóta műkszik minden, kérdeztem a délutános kolleganőt, náluk is megy minden jól.
    Mi lehet ez?

    Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

Új hozzászólás Aktív témák