Új hozzászólás Aktív témák

  • Doma88

    tag

    Elég érdekes kérdésem van, lehet, hogy igazából nem is lényeges/nincs rá rendes válasz de azért hátha. :) Szóval a lényeg az lenne, hogy a múltkor feltelepítettem a Win 7-et arról a DVD-ről amiről mindig is telepítettem. Viszont ez a DVD az idők során már meg-megkarcolódott így elég nehezen olvasta be a gép, a telepítést nem is akarta elkezdeni mert nem tudta beolvasni azt a parancsot ami indítja azt, így kivettem a lemezt, majd miután visszatettem elindult a telepítés és szokatlanul hosszú ideig rakta fel a Windowst, de végül megy, úgy tűnik minden rendben. A kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy az lehetséges-e, hogy a lemeznek megsérültek azon részei, amik az egyes telepítőfájlokat tartalmazták és így a Windows valamilyen mértékben hiányosan települt fel? Sokszor megállt a telepítés közben, a lemezt se forgatta, aztán egyszer csak továbblépett és végül be is fejeződött a telepítés viszont lehetséges, hogy valamilyen mértékben hibásan? Azért érdekes, mert úgy tűnik, hogy ez a Windows lassabb mint amik előzőleg voltak telepítve, mint mondtam, ugyanerről a lemezről. Nem tudom, lehet tök hülyeség amit mondok, de olyan mértékben van megfőve, hogy amíg bebootol és használni lehetne bármilyen alkalmazást, addig lefő a KV, szóval egy jó 3-4 perc. A gép maga nem lassú mert régebben ilyet nem csinált. (E7300, HD4850, 4GB RAM) Ha bárkinek van bármilyen ötlete azt szívesen veszem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák