Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz PuMbA #8904 üzenetére

    Értem a kioktató szándékot DE! a rendszer frissítve. Ennek ellenére minden alkalommal elsőre ha a startmenü bármelyik elemére kattintok semmi reakció, csak második kattintásra! Ezt ma többször eljátszottam. Minden újraindítás után ilyen. A második megnyitáskor már működik az egy kattintás is!
    Azt is kezdem megunni, hogy minden újraindításkor valamit "elfelejt"! Vagy elfelejti az egyik monitort, vagy a hang kimenetet állítja át! Egy példa TV-n néztem az F1-et. Közben ment a PC. Előtte PC-ről ment zene-videó. Vége a futamnak és az ügyes win közben átrakta a hangkimenetet a hangszórókra a TV-ről! Tehát megint matatás beállítás arra amit használtam.... Tehát köszönöm de nem kérem a kioktatást. Ezzel a rendszerrel pont az a helyzet mint a win10-el 2015-ben! Pont ilyen gyerekbetegségek jöttek elő! Ez a VGA és hang ki-be-át kapcsolgatás akkor is előjött. Két évbe telt mire úgy ahogy rendbe hozták. Most megint baltával faragták de soha nem lesz tökéletes ez sem!

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák