Hirdetés

Aktív témák

  • gLes

    őstag

    válasz Peet #5 üzenetére

    Ha megnézed a winamp.com-on, vagy beleolvasol a szövegbe a Letöltéseknél, akkor magyarázatot kaphatsz az első két kérdésedre.

    A többire csak azt tudom mondani, hogy ízlések és pofonok :) Ha nem akarod nem kell. Úgy érzem sokan igénylik, többek közt én is, mert ha már megvan a lehetőség arra, hogy anyanyelvünkön élvezzük a számítástechnika eme vívmányait, akkor miért ne? Hidd el, én is sokszor gondban vagyok a szakkifejezésekkel, mert van, hogy nem találok megfelelő magyar kifejezést valamire, vagy azért, mert nem tudok jól keresni, vagy mert igazán nincs is megfelelő szó, vagy nem épp úgy jön ki ahogy kéne. Tehát van, amikor a magyarítás megnehezíti a dolgunkat, de szerintem ez a Winamp esetében nem áll fenn. Főleg mert a program inkább a vizualitásra épül, ergo, ha az angolban tudtuk, hogy mi hol volt, akkor ezután is tudni fogjuk hol van. Ha például valamiről nem tudtuk eddig, hogy mit csinál, mert nem értettünk annyira angolul, akkor ezután ez a probléma megszűnik. Végezetül, ha már ilyen jól belehevültem a magyarosítási lázba, akkor azoknak, akik hasonlóan éreznek a magyarosítást illetően, szeretném ajánlani, hogy nézzék meg [L]http://www.honositomuhely.hu[/L]-t, amely e téren minden igényt kielégít (ez itt a reklám helye:DD

Aktív témák