Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz Phvhun #8079 üzenetére

    Egy sima weboldalnál tény, hogy bőven kell számolni még a régebbi böngészőkkel is, mert valóban gáz, ha nem megy valamelyikben, de azért egy webáruházat nem valószínű, hogy WebGL alapokon fejlesztenek :)

    Mindenkinek a szíve joga eldönteni, hogy mit akar, valahol martonx-et is megértem, mert egyszerűen nem lehet újabb technológiákat alkalmazni, ha az IE miatt folyamatos 5 év lemaradásban kell kódolni, de ettől függetlenül magam is úgy csinálom az oldalakat, hogy lehetőleg minden böngészőben menjen. Az IE 8-al már egyre kevesebbet foglalkozom, mert tényleg nem valószínű, hogy valaki még ezzel nyomul (a statisztikában elég valószínű, hogy a céges szegmens is benne van, ahol azt használsz, amit engednek, viszont a privát dolgokat általában otthon rendezi az ember), így azért már kezdem merészebben használni a HTML5, CSS3 duót, mivel a 9 már többé-kevésbé támogatja.

    #8081: Bocs, lehet félre érthető voltam. Ez a rész inkább csak vágyálom :DD

    [ Szerkesztve ]

  • martonx

    veterán

    válasz Phvhun #8079 üzenetére

    Az igazságnak nagyon sok vetülete van. Abban a szektorban, ahol én mozgok, marhára nem számít havi 1 lehetséges vevő elvesztése, ha közben 20%-ot garantáltan megspórolhatnak az igen borsos fejlesztési díjból. Ráadásul ahogy mondtam, a még Ie8-at használók jellemzően a digitális analfabéták, azaz jobban belegondolva, tökéletesen elenyésző lehet a rajtuk elúszó üzletek száma.

    Plusz itt most egy böngészős játékról beszélünk. Crysis 3-azni se a 10 éves Pentium 4 + Geforce 2 MX-el állsz neki, nem? Aki meg komolyabban játszani akar a böngészőjén, az talán képes lesz egy újabb FF, Chrome, Ie telepítésére.

    Én kérek elnézést!

Új hozzászólás Aktív témák