Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz Gave #15835 üzenetére

    Bele ástam magam így este a rejtelmeibe, és kezdek rájönni a miértekre. Kulcsszavakat felviszek, pl. bútor összeszerelés, azt elfogadja, felviszem hogy ikea fürdőszoba bútor azt már nem, állítása szerint azért mert:
    "A hirdetés alacsony pozíciója miatt a kulcsszava jelenleg nem idézi elő a hirdetések a Google rendszerben való megjelenését. A hirdetések pozíciójának megállapítása az ajánlat és a minőségi mutató alapján történik. Mit tehetek?
    Jelenleg nem tudjuk megállapítani, miért nem jelenik meg a hirdetése. Mit tehetek?"
    Gondolom kevés neki a napi ajánlat amit beírtam. Kérdés milyen összeget célszerű felajánlani? Most a napi limit 100 forinton van.
    Mondjuk igazából ha benne hagyom azt a szót hogy bútor szerelés vagy bútorszerelés, és elé írom hogy ikea pl. akkor már elfogadja és a keresőbe is ha beírom ezt a szót, megjelenik a weboldal. Szóval valamit elértem, de még vannak sötét foltok ebbe az adwords-be.
    Apropó, a konverziót sem tudom hogyan célszerű beállítani ha bútorépítéssel kapcsolatos weboldalról van szó? Ott is ír valami összeget én 1 forinton hagytam a konverziót, nemtudom mit célszerű oda írni.
    Kicsit olyan hirtelen ez az egész nekem mint ha elémtettek volna egy kínai könyvet hogy olvasd el. :C

    [ Szerkesztve ]

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák