Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SecMan

    csendes tag

    válasz Sk8erPeter #11049 üzenetére

    Jogos, jogos... köszi a türelmet :)
    keresni kerestem, de nem igazán tudtam hogy mit, amíg nem kérdeztél vissza...

    Első fele:
    Szóval, htaccess témában kutakodtam, és mint az akkor előttem hozzászóló, az volt a bajom, hogy kétféle leírással találkoztam: nagyon alap konfiguráció sorról sorra leírva, vagy bonyolultabb konfiguráció de csak 1-2 bekezdésnyi leírással, hogy mire jó.
    Ezért kérdezném, hogy jó, tanítós, magyarázós, de bonyolultabb példákat is tartalmazó leírást/tutorialt tudsz-e javasolni?

    A második fele:
    ennél a felállásnál nem tudom mi lenne a legajánlottabb megoldás. (régidomain -> újdomain, újdomain2 -> újdomain/valami)
    Most olvastam, hogy régi domainről új domainre átirányítani (301) nem javasolt SEO és gugli szempontjából.
    Viszont ha ez a scenario, a tényállás, akkor mégis mit lehetne tenni?
    A régi tartalmak bár át lesznek mentve idővel, de az útvonalaik biztosan változni fognak, azt meg nem hiszem, hogy az megoldás lenne, hogy minden egyes url-re külön redirect-et írok az új címmel...

    A harmadik fele:
    a második új domain, amit nem szeretnék külön kezeleni (külön oldalt rá), hanem az első új domain kapna egy alfejezetet, amire irányítani kellene. Most tovább guglizva lehet hogy ide rewrite kellene és nem redirect?
    valami2.hu --rewrite--> valami1.hu/valami2 ?

Új hozzászólás Aktív témák