Új hozzászólás Aktív témák

  • trisztan94

    őstag

    Oké, egy kis rant miután megnéztem az e-mailjeimet.

    3 különböző projekt, kettő darab (1-es és 2-es) ugyanattó az embertől:

    1,2:
    Eredeti megállapodásunk: 1. projekt kész december 15-re, másodikat utána kezdem, Január 6 határidővel

    3:
    November 20-án írtam neki, hogy amint bejön az előleg 7 nap, tehát ha aznap elküldi November 27-re megvan.

    Erre olvasom az emailjeim:

    1,2:
    Az 1-es projektet amin már amúgy 1 hónapja dolgozol függesszük fel és kezdjük el a 2-es projektet rögtön, mert SOS. Válaszoltam rá, hogy oké semmi para, de akkor kérem az előleget a 2-es projektre és a határidők változnak erre: 2-es projekt - December 16 (3 hét mától), 1-es projekt: Január 6 (2 hét az 2-es projekt végétől számítva)

    3:
    Ez a bzi írja MA, hogy oké elküldtem az előleget, PÉNTEKRE várja az első bétát... PÉNTEKRE..
    Válaszoltam neki, hogy köszi a pénzt, de kvára nem lesz meg péntekre, mert 7 napot mondtam. Legkorábban jövőhét lesz csak meg.

    Erre nem mindkét ügyfél ki van akadva a tetu életbe, hogy mekkora egy paraszt vagyok???

    Mit kommunikáltam ezen rosszul szerintetek?! :O

    /rant
    /triplaposzt

    ÁPDÉT:

    1,2-es projektes csávó:

    "Ok its acceptable. I know i am asking you to work on trust.. but for now assume payment has been made and i will get to paying in 12-16 hours.
    Oh... btw.. i know this is kinda silly. Would it be wrong if i used you as my designer and put it on the ' meet the team'?
    Since i am a freelancer and network very hard.. i just want to pad my website so it look great on paper.
    The only benefit is... its feels like family :)
    "

    ...................... valaki lőjjön fejbe

    [ Szerkesztve ]

    https://heureka-kreativ.hu

Új hozzászólás Aktív témák