Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz ProEvoFan #666 üzenetére

    Az +100% xp 5 küldetésre az egy consumable item, meme virus a neve. Van olyan tarot kártya, ami valamennyi eséllyel dob ilyet a küldetés végén. Nekem most beadott két darabot, nem is akartam hinni a szememnek!!!!! :DDD

    Egyébként sima 70-es küldetés az 950-1050 xp-t ad tarot módosítókkal együtt, az lófa**. A magasabb szintű küldetés, amit ugye item-ből lehet elindítani, az ad 6000-et tarot módosítókkal. Szóval az a 18-20k xp sehogy sem jön össze meme virussal sem. ;) Az egyetlen, ami jó xp, az a szutyok küldetés, ahol terelgetni kell a mobokat és orbitális bombázással meglesznek szórva. Viszont az meg rohadt unalmas. :P De ami jó hír, hogy a HP lopós greatsword kiesett végre 78-as szintű!!! Nem gyengén lett jobb a sebzésem! Mondjuk még mindig hulladék a rendszer. Mert odaírta, hogy +18 power levellel lesz keményebb a 40-es szintű kardomnál, viszont a sebzés nem gyengén ugrott meg. Nem értem miért nem lehetett maradni annál, hogy kiírja 35%-al nagyobb fizikai sebzés, aztán jóidő.......ez a power lvl rendszer teljesen értelmetlen számomra.

Új hozzászólás Aktív témák