Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz Xaels #303 üzenetére

    A lemezes továbbadást támogatom. Alap, hogy kegyetlenül nagy elvárásokat támasztottam. Sokat ígértek és vagy 2 évvel eltolták a megjelenést. Reménykedtem azért, hogy ennél többet sikerül. Nekem benne volt több mint 400 órám Diablo 3-ban, Grim Dawn-ban meg eddig 245, de nagyon várom a folytatást!!! ;)

  • reelc

    veterán

    válasz Xaels #303 üzenetére

    A Diablo 3 egy 6 éves játék.
    Amikor indult (igaz én jóval később csatlakoztam), határozottan nem 2 délutános játék volt. Már kb. az, könnyű összeszedni bármilyen cuccot, és onnantól XP növelés és ugyanazon tárgyak minőségi cseréje folyik, amikhez akár annyi órát farmolhatsz nyersanyagot (és akár el is szúrhatod eredmény nélkül 5 perc alatt), ami időtartamban más játékban mondjuk a lvl100-at elérheted nem is rossz cuccokkal. Sokkal élvezetesebb játékkal.
    Igazi konkurenciája akkor még nem volt, de több, mint 1 év múlva jött a "nyakára" a Path of Exile. Később más játékok, és elég kevés lett sikeres. Pl. a Grim Dawn szerintem (Steam játékosszámok, kritikák, stb. és persze egyéni tetszés szerint is) az egyik legjobb a műfajában. A régi Diablo 2 - Titan Quest iskolát követi, bizony meg kell szenvedni a cuccért. :)
    A Diablo 3-at elbagatellizálták. Ezalatt azt értem, hogy túl könnyű lett az elmúlt 1,5 évben, és szinte biztos hogy hamarosan kerek évfordulót "ünnepelhetünk": 1 éve lesz minden tartalmi patch nélkül a játék. A szezonok futnak, kapsz kozmetikát ha teljesíted az évek óta rotálódó ugyanazokat a feladatokat és kész.
    Valamin nagyon dolgoznak, de a 0 kommunikációval (és frissítéssel) épp a D3-as közösséget szívatják, ami a legnagyobb bázisa lenne egy új résznek.
    Ami a sztorit illeti 1-2 alkalommal jó végignyomni (mondjuk pár év eltéréssel), de alapvetően multis játék, nem a sztori a lényege.
    Mindezzel nem védeni akarom, csak nem árt figyelembe venni egy összehasonlításnál. :)

    (#305) Xaels: Ja, most látom, hogy még PC-n is toltad, mindegy, fennáll amit írtam, nem törlöm ki. :)

Új hozzászólás Aktív témák