Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz reelc #144 üzenetére

    pc-n steam green lilghtos a játék, amióta megvetted, azóta játszhatsz vele. releasekor volt egy db einstand, és annyi.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • Peace

    nagyúr

    válasz reelc #144 üzenetére

    Ezt már nem mossák le magukról, az tuti!!!!! :( Olyan szintű komoly játékmechanikai problémák vannak, amik nekem ugye fel sem tűntek, mert elvakított a játék hangulata. Csak akkor kezdtek feltűnni, mikor már meglett az 50-es szint és elkezdtem utána olvasni Steam fórumon, hogy perkek és skillek nem megfelelően vagy egyáltalán nem működnek. Állítólag rengeteg bug maradt benn az alpha változatból, amik a mai napig megvannak, pedig 1.0.4-nél tartunk. Olyan apróságot nem képesek megcsinálni 3 hete, hogy opcionális legyen a killcam. Iszonyat idegesítő és megtöri a játék lendületét. Én szeretném tolni neki és örülnék, ha lenne bármi endgame tartalom. De ez így elég vicc, hogy nem készültek vele, hanem majd talán valamikor nyár végén.... :((( Ezek az eventek, amiket bedobnak péntekenként, az is elég gáz. Csinálj meg 50 küldetést egy hét alatt és kapj érte nevetséges reward-ot. vasárnapra megvoltam vele. 50-es szinten már vicc az, amit érte kaptam. A heti glory pontokért és egyébért kapott jutalmak szintén nagyon gázak. Mert skálázódnia kellene!!!! Mást kellene kapnia egy 20-asnak és egy 50-esnek. Szerintem. Lehet félre kellene tennem és visszatérni szeptember környékén, de olyan gyagyás vagyok, hogy csak ezt indítom el minden alkalommal, amikor gép elé kerülök. :DDD Elszúrták. LEjáratták magukat és a játékukat, ami pedig kivételesen jó is lehetett volna még 1-2 év munkával. Lemondani nem mondtam le róla, de nem vagyok nyugodt. A konzolváltozat kiadása meg még inkább aggasztó, hogy mennyi energiájuk marad a PC-sre.......

Új hozzászólás Aktív témák