Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz WayneGace #924 üzenetére

    Direkt lvl90-et írtam. :)
    Tudom jól, hogy úgy működnek a hasonló játékok, hogy ahogy egyre magasabb szinten vagy, annál több XP-t kell összeszedni.
    De általában szokott lenni valami könnyen bekeríthető normális cucc, ami boostolja az XP-t. Na ennél a játéknál a Meme virus az. Csakhogy ezesetben nagyon ritka cucc.
    Persze a Perseverance Tarot kártyával lehetne növelni az esélyt, de sok Uther Tarot kellene hozzá, hogy jó legyen. Persze az Uther Tarot esését is lehet boostolni, valamelyik Tarot kártyával.
    Meg persze ott van a Murder Tarot kártya, ami: "Increases XP gain from the mission by Card Level * 30%." De lehet nem ezt választod, mert csak 3 kártyát lehet berakni egy küldibe. Lehet inkább olyat választ inkább az ember az XP-s helyett, ami a jobb cuccok esélyét növeli?
    A lényeg, hogy nagyon sok Uther Tarot kártya kell a Tarotok boostolásához.

    Én rengeteget játszottam úgy, hogy nagyon fáradt voltam már, nem volt kedvem kínlódni, és bőven a szintem alá lőttem a nehézséget. Azért, hogy haladjak, és essenek azok a vackok (Meme, Uther, tervrajzok). Sok időt beáldoztam miattuk a fejlődés rovására, de egy kártyát se tudtam kimaxolni. Pedig estek.

    Nem lenne ez rossz rendszer, csak túl sokat kell gyűjtögetni hozzá szerintem. Hamarabb lehet elunni az egészet, mint kimaxolni egy karit. Lásd: Peacet, vagy engem. :)
    Pedig sokezer órát öltem ARPG-kbe az elmúlt években, nem lehet rám azt mondani, hogy nem tűröm jól a monotonítást. :) De felismerem a szenvedést.
    360 Uther Tarot kártya kell egy Tarot lap kimaxolásához.

    Eddig hány órád van benne, és mekkora a karid/karijaid?

Új hozzászólás Aktív témák