Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Meteorhead

    aktív tag

    válasz GodGamer5 #3 üzenetére

    Egy hónapig tartotta a játékos bázis méretét és utána egy hónap [link] alatt 6%-ra (!!!) redukálta azt. 20 játékosból egy maradt, egy játék amire megvolt a nyerő recept. A játékmechanika adott volt, gyakorlatilag csak egy reskin kellett volna, max 1 jó ötlettel. Ehelyett elbaxták. Én is többet vártam. Nem tudtam, hogy a Tencent felvásárolta FS-t, de így már minden érthető.

    Nincs endgame, illetve van, de egy grindfest lett. A beígért fegyver halomból epikus darabok maradtak ki... A karakterek választott előtörténete szinte semmit nem befolyásol. A szintezés közbeni "történet" egyenesen sértő, egy kibaszott inzultus az egész a játékos felé. 6 cutscene-t nézel végig, amiben mind ugyanaz van: "jóvan börtöntőtelék, tedd magad hasznossá aztán hátha nem ölünk meg." A cutscene-ekhez tartozó achik is mind ezt sugallják: "Still expendable", "Almost useful", stb. SEMMI szubsztancia, cselekmény nincs benne. Csak emiatt az ordas hazugság miatt és Dan Abnett nevének a bevonása miatt a fejét lehetne valakinek, de ennél nagyobb bajok vannak a játékkal.

Új hozzászólás Aktív témák