Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz s4hu|SyD^ #6115 üzenetére

    Igen, meg ugye vannak durvább modok is, primed, amalgam, riven...
    Ha a warframe-t érzed szerénynek, azon is segítenek a modok, arcane cuccok, meg később a second dream után azért ugrik minden stat kicsit. Továbbra is azt javaslom, h dojobol wukong+ignis és unlockolsz mindent, kivéve azt a pár módot, ami nem single-barát.

    Közben relic, ha barónál van hasznos primed mod, akkor megveszed, tuningolod, bódottá.

    Arca plasmorral marhulok, jóféle cucc. Első napokban ez volt, amiért csorgott a nyálam...

    Źşë': nem is tudom, a klánban csak Vik és én aktívkodunk, a többiek eltűntek. Az új cuccokhoz meg kevés ez. Váltásnál RJ és a cuccaim maradnak?

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • Źşë'

    addikt

    válasz s4hu|SyD^ #6115 üzenetére

    Volt nem rossz, de nagyon kevés az armorja, elég könnyen hal, vannak mapok ahova piszok jó, pl (E)SO [Elite-Sanctuary Onslaught] és egyéb defense, survivalra nem nagyon szoktam vinni mert ha magas szintű ellenfelek vannak sokszor esik kel, pajzzsal szépen lehet védeni, csak az a kellemetlen mikor lejár a durationje
    azt mondom csinálgasd a küldetéseket is, csak mert ha megkapod az operatorod és elkezded fókusszal fejleszteni a választott ágat akkor sok sok extrára tehetsz szert - többek között energia/élet töltése operátorral - ez az egyik leg OP-bb cucc a játékban, nem is beszélve a void dashről, ill sebezhetetlenségéről
    attól is függ a frame használat hogy milyen a játékmód, azaz mit kíván meg a terep :))

    (#6116) ViZion huhh ezt nem tudom hogy mi történik ha, railjack az van a dojoban, most még a fegyvereket szedegetem össze, meg fejlesztgetem a dolgaim ^^ gyűjtöm a fejlesztéseket, ésss végre meglett az összes Lich ephemera, jöhet a railjack teljes vállszélességben - utolsónak a tüzes esett,

    bírom ezeket a cuccokat, megcsinálhatnák azt hogy lábra és felső testre is egyszerre be lehessen tenni, ami lábra van azok úgy is láthatatlanok álló helyzetben, am lassan jön a húsvét és mindenkinek ingyenes lesz a tojásos ephemera,

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák