Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Źşë' #5958 üzenetére

    Dettó így jártam el, fagyóba, ill. egy kubrow nincs "felnőttre" nevelve és ott futkos a hajón. Hamar leölték nekem ezeket, és sajnáltam is, inkább robotokat viszek, de már fegyó nélkül. Elég gáz volt, amikor Simarisnak scannelek, ez meg lelővi a pácienst. Na meg a gencode gyűjtésnél is...
    Igen, a vakum mod kötelező. Nightwave-ban van néha, h jelölj modokat, nyersanyagot, ilyenkor kirakom, mert elszippantja, mielőtt jelölném :D

    Még annyi, h állatkákra költeni kell, génstabilizáló cucc kell néha, meg simogatni, ilyesmi. Eleinte erre nem lesz píz, szal. jó a taxon, vagy amivel indult. Össze kellene jönni játszani.

    Készül Oberon Prime, arany árban volt egyik része, de ez KÖLL. Equinoxom félig készen várja, h vmi legyen vele, erre tegnap este 3 EqPrime részt sikerült nyitni. Hihetetlen, de néha lehet szerencsém. Harrow szívás, sok spy run után sem adta a szemét a szemét.
    Octavia kellene még, de őt is nehéz összerakni.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák