Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Ezt a földi éjjel-nappal ciklust nagyon nem vágom.
    Kellene nekem Moonlight lilly, sokszor nekifutottam, csak a sunlight verziót scanneltem, fel is adtam, párszor megvolt már a lötyi, csak modot akartam kiszedni még.
    Most mentem egy csapattal, föld, capture. Scannelgetek, hát moonlight van. Persze kiléptek, párat találtam csak. Sajna ha kiszállnak a végén, akkor engem is kirak ugye. Sebaj, ránéztem az időre: 6 perc múlva éjjel. WTF? Nappal scanneltem éjjelit? OK, újra bele, soloba. Csak nappalost ad megint... :U

    s4hu|SyD^ -lehetne egyszerűbb neved... - ezeket a scan dolgokat majd mutatom, mert kelleni fog, és ez is olyan, ha farmolod, akkor csak felhúz. Frostleaf napokig nem volt, írták, h bugos. feladtam, pár nap múlva meg tömegesen volt. Moss is ilyesmi, vannak helyek, ahol 90% találni, meg a grineer trutyitulipán is van sok, ha tudod mit keresel. Mondjuk sabotage küldinél nem szabad sokáig maradni, fail lett a vége :) szal. ott scannelés, utána a küldit csak.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák