Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Źşë' #6009 üzenetére

    Még nincs neki sanctuary, 15 min survival infestedre mentünk, nem tudom, h mennyit húzott a cuccain. Gabii-ig ha eljut, onnan könnyebb, ott sokan vannak, az 5 perces jó pénz, de 30 perceseket is szoktak ott sokan tolni.

    s4hu|SyD^: Rhino jóféle, de nem tudom, h hol lehet összeszedni. Harrow-t engedd el, nem könnyű, minden bolygó kell hozzá, me a saját küldije is.
    Excalibro után sztem oberon a legkönnyebb, utána MR szinteddel már lehet vmi prime-ot nézni: Wukong prime-t ajánlom, lehet tankosítani, meghalni nem igazán tud. Nekem ez volt a 2. prime, rámozdultam amint kijött, imádom. A videótól eltérően moddoltam, van egy index-re (700 armor, 1440 health, energia alapon, +sebesség), és van ayatan-ra, ez full energy+duration. A videóval ellentétben én health/armor párton vagyok, defy és cloud walker csak akkor kell, ha nagy a baj. Valaki egy videóban mondta, h a warframe build tökmindegy, ha megölsz mindenkit mielőtt megsebezne... ;] Exalted blade is erre jó, próbált az excalibródat continuity+streamline+intensify+flow, meg mellé életerő+armor + chromatic blade (gyanítom ez nincs még, én is vettem anno). Exaltedre én gas+cold raktam, státuszra gyúrva. Ez jó volt, a cold lassítja őke, gas meg rögtön életernek ver oda és jól stackel. Sebességre is gyúrj ezen, esetleg range is, ha fér. Utána csak E E E E E E E E E...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák