Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    Sziasztok!
    bázisbombázással egy (több) jó tipp? (árkád csaták)
    Pl. a B-17-es bombázóval hogyan lehet jól, biztosságosan bombázni a bázisokat?
    Egyenesen a bázis felé emelkedni a jobb, vagy kerülve?? Gyakran marhára idegesít az hogy bárhogy is próbálok a magasban lenni 6000-7000 méter magasban sincs mindig biztonságban az ember... van hogy ekkora magasságban is elérnek a vadászok és a 20mm-es löszerükkel (is) ledarálnak... -.-
    Ez az egész tényleg inkább a kész szerencsére épül?! Van hogy egyenesen haladok (Pl. B-20J-vel) a bázis felé és kb. 5900 m magasságban kioldom a bombákat és az ~egy perces újratöltés közben tovább emelkedek és békésen tovább bombázok és még akár 7000 méternél semmi sem zavar meg engem és lesz akár 7-8 tonnás bombázási eredményem.
    DE VISZONT VAN hogy elindulok akár először kerülve emelkedni a saját oldalamon és amikor elégnek vélem a magasságon és egyenesen tovább emelkednék és hát bazd+ a félúton PUFF! lelőnek azok a k******tt vadászok... Ok, előveszem a 2. bombázómat egyenesen indulok, de annak is PUFF... -.-
    Tudom hogy a B-17 egy papírrepcsi, olyan törékeny, de szeretnék eljutni a sugárhajtású bombázókhoz is...

    Van valakinek tippje, trükkje, tanácsa ezzel kapcsán? Előre is köszi a válaszokat!
    Amúgy hallottam hogy a japán bombázóknak van 20 mm-es ágyú lövészeik is... de olyan lassan lehet fejlődni a játékban... én sztem ez a legunfair-ebb pontja a játéknak, a fejlődés sebessége... ráncos lesz a bőröm és Dumbledore szakállam kinő :DDD , mire minden nemzetnél elérném a max szintet a legénységeknek is.... Amúgy is a japán bombázók sincsenek előnyben, őket is leszedegetik... Nincs legyőzhetetlen bombázó, azt értem én... de már nem is tudom melyik a legjobb....
    Ma este meg végképp csak leszedegetnek engem... pedig a B-20J-nek jobb emelkedési sebessége van..
    Talán a magas(abb) ping és PL is befolyásolja hogy könnyen leszedhető lehetek?!

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Sziasztok!
    Mi van ma a játékkal/fiókommal?? :O
    Nem tudok belépni a játékba, azt írja hogy a hitelesítő szerver nem található.
    Ha a weboldalon próbálok belépni Chrome-al akkor LOGIN005 error code-ot ad ki...
    a Steames böngészővel pedig Bad gateway-t a 502-es számmal kaptam....

    Hirtelen most blokkolná a Windows vagy vírusirtó tűzfalam a játékot??? Vagy mi a csuda?! Tegnap ESTE még minden flottul ment....
    Másnál nincs ilyen? Jobb lenne azt hinni hogy szerver karbantartás miatt lenne...
    Át kell néztem a lehetséges lépésekkel a problémát a supportos oldallal, de nem tetszik nekem... :((
    Egyéb javaslatok?

    UPDATE: Már okés..... a fiókomnak már április elseje van... :D Hogy a bolondját járatta velem... :)

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz Alg #11588 üzenetére

    Na igen... :) Köszi a tájékoztatást.
    Épp szerkesztettem a HSZ-om hogy már jó... Épp akkor visszakerült a régi kerékvágásba a szerver. :)

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Na ne... az most komoly hogy a ma délutáni frissítéssel már semmilyen jutalmat nem ad az assault air battle???!!! :(((
    Ez igazságtalan. mert nekem gyakran az árkád csata is nehéz egy kellő eredmény eléréséért! Nem vagyok ügyes pilóta... Alig tudok gyakran 2 repcsit is lelőni. a bombázóimra állandóan vadászni akarnak.. olykor még a prenimum is kevés ehhez! Ja, a fogadások/napi kihivások nagyon nagy része nálam szart sem érnek, nem tudom teljesíteni.

    Amíg lehetett XP-ét is és főleg SL-t szerezni, jó pénzfarmolás is volt így. és fejleszthettem a repcsit is, miközben OTT AKÁR TÍZNÉL TÖBB REPCSIT IS TUDTAM MEGSEMMISÍTENI..
    Miért is van nagy bajom ezzel? mert ebben a játékban (már) MINDEN ki*****tt drága!! A >III.-as bombázók már 200.000nél többe is kerül ÉS hát a javítás? AZ IS! És k*rva lassú a fejlődés!

    Nem beszélve arról hogy az assaultban a belépések továbbra is PÉNZBE KERÜLNEK! III. ragú repcsi kb. 800-900 SL... Fizessünk ezért hogy aztán ne is kapjunk SEMMIT? Komolyan?? :((
    Így többet ér a küldetésszerkesztő által kreált csata mint ez......
    Mely fejlesztőnek az ötlete volt ez???

    Kellett volna egy ehhez hasonló mód a bombázóknak is, mert így csak kb. a vadászok engedélyezettek...

    Ez a játék nálam inkább csak lefele megy mint felfele... Egyre inkább az a kategória érvényesül hogy inkább csak minél több pénzt csaljanak ki a játékosoktól a fejlesztők... ez a játék is inkább már csak pénzről szól és nem az élményről!!! már nem "ingyenes" a War Thunder... :(

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Srácok, ez miii?? :D
    Kaptam ma egy ilyet 2. belépésre az egész délelőttös játék után...

    Próbáltam utána google-ozni, de nem sokra mentem.. Csak annyit hogy ez elvileg áprilisi tréfa...? Pedig már 5 napja elmúlt az elseje. :D

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Köszi a válaszokat!

    Kiviből még annyit szeretnék kérdezni hogy a hajók(ról) (open bétájáról) még nem lehet nagyon tudni hogy mikor lesz mindenki számára elérhető? Azt úgy tudom hogy pénzért (egy dlc vásárlásával) closed betaként hozzá lehet férni a Naval Forces-hez.
    Valakinek megvan ez a csomag és tudna véleményt mondani, milyen azt játszani? A World of Warships-hez hasonlítva? (nem próbáltam még ki ezt az új ingyenes játékot... Kellene? :) )
    A World of Tanks-sal már régen játszottam, de azt jobban szerettem mint a WT tankos részét. Az nekem könnyebb, ill. árkádosabb a jászhatósága. (főleg azért is, mert módolási lehetőség miatt tettreszabhatóbb)
    A WT tankos részével szinte sosem játszom... túl "nehéznek" találom a WoT-hoz képest.

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz Mr.Csizmás #11615 üzenetére

    Sztem az volt az előzménye azon a délelőtti játékidőmben hogy felmatricáztam két orosz I. Tier-es bombázót. (2-2 matricával, tehát nem prémium fiókkal/leszármazási jeggyel rendelkezve.)
    Szerk: Ja és az alapból ingyenesen elért matricákkal, tehát nem vettem egy matricát sem aranyért.

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Az orosz bombázókkal lehet egyáltalán bázisok felé haladni hogy lebombázhassuk?! (AB)
    Állandóan lelőnek engem! Sorra az összes bombázómat... :(((
    A lövészek nem érnek semmit mert a csíter orosz/német vadászok 20 mm ágyújukkal ledarálnak...
    3.0 BR-nál már lehetetlen hogy elérjem a bázist.. próbáltam már felmászni 6000+ méterre is de akkor eltalálnak...
    1-2 BR-nál kevésbé piszkáltak...
    de akkor az a baj hogy az alacsonyabb tier-jű repcsik használatára KEVESEBB XP-ét ad a fejlődésre is... :(
    És orosz bombázóknak csak a IV. tier-nél lesz 20 mm-es lőszer. míg a vadászok többségénél már a II.-III.-nál is... és ez sztem (akár nagyon) UNFAIR!

    kíváncsi vagyok a Tur-2 bombázóra aminek 23 mm-es ágyúja van. azt akarom elérni. de lehet hogy "felesleges", nesze semmi, fogd meg jól kategória lesz....

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz donmackó #11636 üzenetére

    Fejlesztem a lövész képességeket. Igaz, lehet h nem folyamatosan, hanem megvárom hogy elegendő pontszám legyen (500-800) és egyszerre akarom majd fejleszteni, nagy ugrással...
    A kérdésem az hogy ha van egy 3 lövésszel rendelkező gépem és a képzett lövészek számának legalább 3-nak (annak aktuális értékének) kell lennie hogy teljes teljesítményt nyújtsanak. ezt eddig is tudtam. A kérdés: ha az érték 6 nem fogja azt jelenteni hogy a 3 lövészem kétszer/duplán annyira van kifejlesztve (9 esetén triplán)?

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz donmackó #11638 üzenetére

    OK, köszi a választ. :)

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Sziasztok! Két kérdésem lenne:
    A steamen kapható DLC-k (Pl. Steam pack) vásárlásával egy aktivációs kódot kapok, amit a war thunder oldalon az adott egy email címmel regisztrált fiókkal (való bejelentkezés után) a megfelelő helyre beírással tudom érvényesíteni a fiókomba a tartalmat? vagy ezek a steames dlc-k csak a steames fiókkal használhatóak...? :F
    A 2. kérdésem: ha a főmenüből vásárolok Golden Eagles-t, pl. rákattintok a 10 000 GE vásárlása gombra és steamen keresztül a Steam pénztárcám felhasználásával (csak azzal lehet.) megvásárlom és akkor azonnal az adott fiókomba kerül, amelyikkel, be vagyok jelentkezve a játékban? (megjegyzem: csak egy email-es fiókom van, steames bejelentkezés egyszer se volt. Van kezdetleges PS4-es fiókom is, de az másik történet.)
    Köszi a válaszokat.
    Megszeretném venni az amerikai, piros Fw-190 repcsit is... :) (A Free golden eagles app használata pedig örökkévalóság lenne. :D)

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Srácok!
    Orosz tier 1-es bombázókkal (csak bombázók) tolom.
    A játék mi alapon dönti el hogy most folyamatosan a bázis bombázásos csatákba dob engem? Ma egésznap toltam a WT-t a nap első felében szinte csak a könnyű jármű megsemmisítéses csaták (azokat preferálom a legjobban) voltak, de a másik felében inkább csak a bázis bombázásos. És azzal most torkig vagyok. (ott nagyobb esélye hogy elp*csáznak engem a levegőben, így nem tudok jól szerepelni ha rám kezdenek vadászni és ez engem kiakaszt... :((( (Úgy elküldeném őket a p****ba!) Oly erős fegyverzettel támadnak... Hiába fullosra vannak fejlesztve a lövészek a PBY-5-ön, a könnyű járműves csatákban (sokkal) több repcsit tudnak megsemmisíteni.
    Szóval a játék milyen alapon dönti el hogy engem egyszer csak sorra csak a bázisosra dob, majd egyszercsak egy másik típusúba?!

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz csongi #11936 üzenetére

    Nem vagyok valami jó célzó... :D Bár van nekem egy La-11-em annak jó a fegyverzete, volt szerencsém vele, de ugye ez nem low tier.
    Ezért van az hogy a munkát a lövészeimre bízom. :D Bár sajna hol jól végzik a munkát, hol inkább pedig nem....
    Köv. kérdésem:
    Mennyire megéri az orosz prém B-25J-30 fullra fejlesztett lövész skillekkel a La-11 társaságában ? Én régen sokat játszottam az amerikai B-25J-vel bevált nekem, meg akkoriban főlényben voltam, nem piszkáltak, illetve jól dolgoztak a lövészek átlagban, de aztán változott magas tier is jött és akkor kicsit elbukott nálam, bár változó volt, de akkor is felbőszített hogy a békés bombázásoknak vége és már többet rám pikkelnek... :(( (Ez olyan volt mintha változott volna azóta a játék, nerfelték a repcsit(?))
    Jól tud védeni az orosz B-25J? (tudom, sok a 20mm-es.... -.-)

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz csongi #11938 üzenetére

    Mindig a AB-ben nyomom. olyan 1.7 és 2.3 között. :) Néha kicsit (nagyon) ráunom, hiszen vagy 2.5x-szer lassúbb repcsik fejlesztése. (el akarom érni a Tu-2-őt.) Ezért gondoltam az orosz Tier III.-as B-25J-et, vannak mellette egypár vadász hasonló BR-el (Pl. Yak-9K) mellé teszek majd még egy bomber-t és ott van még az erős La-11. Ez a tervem.
    Ezért szeretném megkérdezni titeket hogy mennyire éri meg-e az a kb. 1400 GE-s prem bombázó. :)

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Egy srác folyamatosan AAAAA!-zott és a MiG-et istenítette, amíg én szépen letudtam bombázni a Tu-4-gyel a 3 bázist az RB-ben... :D Istenem ezt az alakot.... :D Pedig lehet hogy már a csata elején is kilőtték őt, de csak folytatta tovább akkor is... :DD a játékosok már drogosnak is hitték....

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Megjelent a 1.71! Nem vette észre senki? :D Új járművek is vannak. :) És a first person gunner nézet a repcsiken is jól néz ki sztem! :)

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz Találtgyerek #12010 üzenetére

    Annyira túl vannak terhelve a szerverek? :Y A 1.69 megjelenésekor nem így vettem észre emlékeim szerint...

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz Francia91 #12130 üzenetére

    Kapcsold ki az auto repairt! ;)
    És ajánlom hogy Tier I és Tier 2-es repcsikkel/tankokkal légy egy időre amíg újra eléred az megfelelő pénzt, igaz, lassú, de a repcsis tapasztalatom alapján az mindig pozitívan zár! :)

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Francia gépek?!? Nem is tudtam róluk hogy érkeznek!
    Mondjuk mostanában nem is játszok ezzel a játékkal de most kivi vagyok.

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Szerintem ez így a dolog a légvédelmekkel most nagyon irreális! 2. vh-ről beszélünk (leginkább)! Hogy tudják ilyen magasról észlelni bármilyen méretű gépet a levegőben és ráadásul a lőszerük ilyen "messzire" el is érni?!
    Régen jobb volt... (talán még az olaszok előtt) :(((

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Sziasztok!

    Engem is érdekel az a válasz, mivel engem is kb. érinteni szokott amit feltett az SG fórum tagja a játék topicjában. (Az SG-s topicot szerintem már nem lakják)
    Remélem nem gond ha én belinkelem egy másik fórum hsz-át ide: :) LINK
    Én rákérdeztem és elmondta hogy legtöbbször bombázóval történik, de előfordult vadásszal is a sűrű felhőzetben is.
    Nem lehet hogy a szárnyfüst (de)aktiválásával van összefüggésben? De ha én bekapcsolom az L billel akkor az ellenséges repcsiknek is jobban látható lehetek, nem?! Tudom hogy a szárnyfüsttel az osztag tagjainak is segítség a védésben, de összességében főleg osztag nélkül (én nem szoktam osztagokkal játszani) érdemes mindig használni-e? Van előnye ennek?

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz pc360 #12840 üzenetére

    Én is nagyon sokáig játszottam a játékot (AB) mindennap is, akár 1.5 teljes éven át, leginkább low tier repcsikkel is, egészen addig amíg nem jött az olasz és francia ág. (inkább a francia ág megjötte óta hagytam abba igazán a teljes folyamatosságot)
    Mostanában már én se játszom ezt. Amióta a francia repcsik megjöttek, gyakorlatilag felbomlott az K/D arány egyensúlyom... Semmi mást nem csinálnak, csak nerfelnek... :((( Régen számomra is sokkal jobb játék volt mint most.
    Gyakorlatilag sajnos elég sok játékról tudom ezt mondani. Pl. régen még a COD-ok (MWII/III, BO2) is jobbak voltak... :(((
    Manapság már nem is játszom egyáltalán az FPS játékokat, pedig sok-sok évvel ezelőtt a Couter Strike:Source-ben félprofi játékosnak számítottam, aztán jöttek a COD-ok...
    Mára már teljesen kikoptam. :(

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz KROK640 #12892 üzenetére

    És ez nagyon rossz sztem. Megint játszom a játékot de nem sokat... Gyakorlatilag rage quit a vége minden alkalommal... :(((
    Mindig nehezebb elleneket kapok, lelövik a repülőimet és a csapat pedig elvérzik... Nagyobb arányban sikertelen a küldi és ez igazságtalan.
    Egy pár éve is mondtam h válaszható nehézségi szintek kellenének a BR-en belül is, tudom h ennek is megvan a hátránya: profibb játékosok is kihasználnák ezt...
    De én sose voltam profi, sőt újrakezdő kezdő vagyok és ezt kapom... :W
    Ha a slotomban CSAK 1.7-es BR-jű repcsim (orosz bombázók) van, akkor tessék nagyrészben is akörüli 1.7-es repcsikkel rendelkező játékosokat sorolni ellennek, nem pedig fordítva... :U

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz BoB #12929 üzenetére

    Vannak botok a játékban? (Itt most nem a tesztküldikre, illetve egyjátékos küldikre gondolok)
    Nekem sosem tűnt fel.

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák