Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RG4L

    őstag

    válasz Atlantis #5141 üzenetére

    Hát választhatsz... feladhatod az egészet mert az AB kiidegel, amit megmondtunk előre, vagy tovább tűröd a hülyéket.
    Vagy, elkezdesz RB-t játszani, és idővel ha belejössz, az AB meccsek sokszorosát fogod rewardként kapni, de ehhez tényleg tanulni kell.

    War Thunder: Gelesztaa

  • Szőrös 

    veterán

    válasz Atlantis #5141 üzenetére

    Nem tudom hogy ez a vagy miért vagy ? Nem kell az RB-től fosni , nem sokkal nehezebb mint AB. Kicsit a szemléletmódon kell csak változtatni.

    https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

  • Volfram42

    senior tag

    válasz Atlantis #5141 üzenetére

    Senkit nem fogsz zavarni. Nem privat csataba mesz be. Hamar belelehet jonni. Tenyleg. Irtam, hogy en is elso meccsen egybol csapodtam a foldbe ez van. Utana meg voltak 8 killes koreim is.

    A fejlesztesnek van egy mocskos nagy elonye is. Egy pilotat jelolj ki es kesz azzal fogsz repulni csak. Mindegy milyen gepet. Igy sokkal gyorsabban fejlodik a legenyseg.

    En azt vettem eszre, hogy sokkal jobba kerestem rb-ben. Kiszedsz ket aaa-t es mar plusszos is vagy sok geppel.

    Ugyanakkor ne azt nezd, hogy lassa fejlodsz hanem, hogy elvezd. Idod van remelhetoleg meg sok ev. Ismerek olyat aki azonnal mindent akart. Eljutott oda, hogy csak a napi szorzot csinalta meg, mert az ad jo penzt amit lehet mutogatni haveroknak. Nekem majdnem minden gep megvan ami nincs az meg azert nimcs, mert miota csak SB-ek azota usa eggyes-kettes tieren kivul nem igen mentem semmivel. Es meg rengeteget van hova fejlodnom ezekkel a masinakkal is. Ugyanakkor soha nem elveztem ennyire a jatekot. Pedig tenyleg ugyan azzal az egy-ket geppel repulok hetek ota. Egyedul a sok varakozasi ido bosszant. Na jo az is ha hamar kiszednek, de ez pont a varakozasi ido miatt duhit.

    Hogy ne bukjon at leszallasnal az a trukk, hogy amint nincs meg a sebesseged ahoz, hogy a termelt felhajtoero elemeljen picit emeld meg az orrat, mint ha fel akarnal szallni. Olyan gepeknel ahol nagyon alacsony sebessegnel is elemel ott a landing flapset rakd vissza akar teljesen is. Ha tul gyors vagy es jon a kifuto akkor 70km/h alatt ovatosan kanyarodj be fogsz forogni es megallsz. Illetve jo lassitasra ha ellovod a loszerkeszletedet. Ha mar egyet is lottel belole akkor ugy is kinkell fizetned. Mindek sporolni.:-)

    [ Szerkesztve ]

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Új hozzászólás Aktív témák