Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz smisa #1938 üzenetére

    Jó hát láma voltam, mert már az elején is rosszul kezdtem el a játékot. Amúgy meg iszonyat türelmetlen vagyok ezt tudni illik rólam, talán azért volt 100.000 körülbe a WOT...Nemtudom de valahogy az az érzésem hogy keresztbe lő majd a két fejlesztő. A wargamingben jó a WOT de szar a repcsis, a Gaijin be állat a repcsis és sztem szar lesz a tankos..De majd meglátjuk. A Warshipesre még kiváncsi vagyok de sztem annak nem lesz még a WOW nál se nagyobb köre. Egyedül azt hiányolom a War thunderben hogy a legtöbb bombázóba nincs pilótafülke kamera :( Kár mert én megszoktam az IL2 sturmovik után hogy azokba is van, illetve hogy a gunnernek is van saját beülőkéje (kameranézete) célkereszttel. Ugyanakkor szomorúsággal tölt el hogy nincs olyan játékmód ahol csak pl fülkés kamera nézet van, viszont az irányítás Arcade jellegű. Sokkal izgalmasabb lenne mint 3rd person nézetből. Bár én így is szeretek nyomulni a Pilótakamerából és forgatgatom a fejem (mouse lock ) hogy épp merre jár mögöttem az üldözőm vagy a többi pilóta. Már csak azt sajnálom hogy modern vadászgépekkel nincs ilyen kategoriájú játék, persze limitált rakétaszámmal stb stb.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák