Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malibutomi

    nagyúr

    válasz Revolit #1610 üzenetére

    Bombázót úgy érdemes, hogy mivel úgyis gyorsabb vagy, ő meg egy tetű, szépen alárepülsz, aztán felhúzod a gépet, és végigvereted a hasát. Ha jól csinálod ez elég is neki.

    Ha felette vagy, akkor meg felülről.

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Revolit #1610 üzenetére

    A bombázóknak mostanában mindig az egyik motorját sorozom, vagy a külső széle felé csak a szárnyukat. Múltkor egy beaunak így szakítottam le a szárnyát pár másodperc alatt :) 2 motoros bombázóknál aze gyik motor elvesztése kritikus, mert vagy elér a leszállóig vagy nem, és még akkor sem biztos, hogy jól le tudja tenni, a megnövekedett ellenterhelés miatt, azaz dőlni fog neki vertikálisan rendesen a gép.

    (#1626)-ra: Chaika egy rohadt OP állat, múltkor épp barátnőmnél a laposon teszteltem a játékot, mert folyton kidob mostanában, de mint kiderült csak őt, mert engem nem akart amíg játszottam! :) Szóval bementem a chaikával az ő accountjával, és első lettem 7 gép lelövésével, pedig nem is koncentráltam nagyon mert közben beszélgettünk, arról nem beszélve hogy a lapos egere akkora egy fos, csak kapkodtam a célkeresztet, szégyenkeztem is amikor nem találtam el senkit. ha z én egeremmel mentem volna lehet lett volna akár 10-12 kill is. Jahh az asztali egerem egy Logitech M-BT85, egyszerűen hibátlan számomra, anno 2500Ft-ért vettem, sima optical, de most szándékozok venni egy SteelSeries Kinzu V2-t, sok jót olvastam róla.

    Preda:
    Hiába, azért arra figyeltek a készítők, hogy az orosz legyen az egyik legdurvább ág :)

    Fel:
    Lehet AB-ben több sikerélményed lenne. Tudom, kicsit flusztráló néha az a mód, de ahogy elnézem már az RB is az....

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák