Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz SpaceJam #14439 üzenetére

    Pedig a videót lenne érdemes megnézed. Na nem bírtam mind a 40 percet, de nagyjából végignéztem, és azonkívül, hogy megtudtam, hogy a WT egy nagyon nehéz játék, és 3.0-ig lehet ingyenesen játszani (ezutóbbi mindenképp tárgyi tévedés) semmi újat nem adott.
    Az ilyen apróságokat meg, hogy a bandicam free logo végig ott van a videón, néha összeakad a nyelve, nem találja amit nekünk mutatni akar (pl javítási költség) és társai, de a legjobb, hogy a játék alacsony grafika mellett is szaggat neki mindeközben, szóval na ... Az is sokat elárul, hogy a megjegyzések ki vannak kapcsolva a videója alatt.
    És hát igen, 23-as szinten mondja meg a tutit.

    Azt nem hinném, hogy bot, de a hiatalos WT fórumra is, meg ide is, csak a videó beszórásáért regisztrált be, erősen kétlem, hogy vissza fog jönni, elolvasni bármit is. Gondolom most ül, és várja az aranysast. (bár azok után amit a videóban elmond, nekem pont nem lenne kedvem beregisztrálni mint új játékos, ha pedig be vagyok regisztrálva miért használnám a linkjét? )

    A csatornáján találtam egész jó videót is (urbex másképp), meg valós embernek tűnik. Szerintem csak beütötte a google-be a WT-t és ami témák kijö9ttek róla, oda mindenhová beregelt és linkelt.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák