Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz pc360 #11799 üzenetére

    Abbahagytam a japánozást, mikor a Ki-84 ko-nak 36 ezer volt a javítása 4.3-as BR mellett... Azóta feltolták 5.3-ba, javítást csökkentették 24 ezerre, de adtunk a szarnak egy pofont, mert BearCat-ek és Griffonok ellen szopok így...
    Aztán hozzáfogtam volna fejleszteni az N1K2-esemet, mert nagyon fasza gép már stockon is, de hát természetesen Gaijin 7.3-ba felb@sz full R2Y2-es csapat mellé minden meccsen, akik 3.000 m magasról, és 13 km-rel előrébb indulnak... Konkrétan nekem szar sem jut, mindent leszednek előlem, üldözni sem tudok, mert míg én propos géppel nyomom jó esetben 600-as tempóval, ők röhögnek 7-800-as tempóval, és ami véletlen jutna nekem ellenfél, azt is elviszik előlem...
    14 meccset mentem az N1K2-esssel, mind a 14 full R2Y2-es csapattal... konkrétan nemtudom fejleszteni a gépet, mert 0 pontos meccseket zárok.... Ebből elegem lett, egy bő éve szinte nem is repülök, a tankos részt is egyre jobban cseszik szétfele, mostmár azt sem csinálom, csak ritkán...

    Szerk.: Bocs, 4 ezer m körül indulnak az R2Y2-esek, meg 14 km-rel előrébb...
    A kép a spawnt követően azonnal készült...

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák