Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Urna #11392 üzenetére

    Ritka igen, de pl. a frontline missziókat szeretem, jól tejelnek, meg jól el lehet húzni, főleg nagyobb tierben, ahol már sok a Heavy tank, meg a Heavy pillbox, azokat meg nem dobja ki akármi.
    De sima pályán is előfordult, hogy elhúzódott a meccs, sőt domination-ban sem volt ritka. Ki kell fogni, hogy hasonlóan jó csapat legyen mind2, menjen az adok-kapok.
    Mostanában az Me-410 A2 és B2-vel szórakozok, a fejlesztett lőszer (HVAP-T) az 50mm-es ágyúban nagyon jó, szedem a heavy tankokat vele. Ha nincs szerencsém, és az ellen konvojában orosz IS-ek vannak, na ott már érződik a russian bias, nyelik az 50mm-est, érdekes módon a tigriseket azonnal pukkasztom. :DDD
    De bunkert is romboltam már vele, csak be kell lőni a résen. Ahhoz mondjuk egy 23mm-es robbanó is elég ha bemegy.

    csongi:
    Néha csinálom, hogy vadásszal felmászok a bombereinkhez, és support-ot adok, aki jött feléjük, végeztem vele. Néha olyan jól sikerül, hogy közben van vagy 3-4 killem is. De igazából az lenne a jó ha tényleg kötelékben mennének, több esélyük lenne. Csak sokan ugye zuhanóbombáznak, mert kell a kill, meg nem akarják magukat szétlövetni a magasban, lassan repülve.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák