Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz PAtr0n #6067 üzenetére

    Nemtudom én AP vel lövöldözök de néha uncsi hogy a panther D mindenhogy belő én meg csak pattanot vagy nem átütőt lövök hiába zöld a kis kereszt. Oldalba se mindig rakja telibe az enemyt ha lövöm független hogy hova célzok, van olyan is hogy 76 os ágyuval 4x lőttem seggbe a panthert és nem birt kigyulladni pedig farmotoros. ugyanez a szitu oldalról is megvolt hogy a farát lövöm és semmi. Nekem meg a Tiger H1 nek szemből lőszerrekeszt lőnek, gyújtást lőnek stb, 80-90m ről, volt hogy 1 km felettről is. Vicces. Tiger H1 el nagyon szivok borzasztó lassú borzasztó nehezen mozog és lassan is tölt. Ha valaki facetoface be kerül velem mire rácélzok legyenaz akár a legkisebb nevetséges tank is egyből szétlő. :F Probálom forgatgatni hogy döntött páncélzatot lőjenek ne a merőlegest de ritkán jön össze hiába állok gyémánt alakba. Szemből akkor is beütnek. Messziről meg ez a tank ugyebár mégnagyobb szenvedés. Az előtte lévő kis F2 es végüvel szoktam szaladgálni azt imádom azt a kis szart nagyon jó tank, gyors, 76 os ágyú lőttem már ki vele Tiger 2 őt is.

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák