Új hozzászólás Aktív témák

  • thomas77

    senior tag

    válasz KurtCobain #437 üzenetére

    Én voltam az.
    Persze én is csak azt tudom írni, amit nekem mondanak vagy írnak az ügyfélszolgálaton.
    Nincs ismerősöm egyik szolgáltatónál se. Minden infót a szolgáltatók oldáról, illetve ügyfélszolgálataitól szerzek. Persze a legtöbb okosságot a fórumtársaktól olvasok.

    Tegnap a chat ablakban kérdeztem rá. Konkrétan leírtam, hogy nincs az ismeretségi körömben olyan dominós, akinek menne. Azt is leírtam, hogy a legnépszerűbb fórumon sincs olyan felhasználó, aki látta volna menni. Ezekután megkérdeztem, hogy tényleg elindították?
    De az ügyintéző is csak azt tudta mondani, hogy ők is ezt az infót kapták. További részleteket nem tudott mondani. Azt se, hogy meddig fogják bekapcsolni az összes dominóst. Továbbá elnézésemet kérte az okozott kellemetlenségért.

    Mivel semmi kézzelfogható információt nem kapunk hivatalos forrásból, csak találgatni tudunk:
    1. Lehet, hogy nem is indították el a Domino VoLTÉ-t.
    2. Lehet, hogy téves infó lett közölve a Telekom fórumán.
    3. Lehet, hogy az ügyfélszolgálatos kollégák is téves információt kaptak és azt adják tovább nekünk.
    4. Elindították, de mérhetetlenül kevés felhasználónál (10-20 kártya), akik nem tévednek ide a fórumra.
    5. Gyanítom, ha egyszer mégis elindítják, akkor szinte azonnal menni fog mindenkinél.

Új hozzászólás Aktív témák