Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz fujifilm1 #9064 üzenetére

    Gyorsan elhadarom, mert sietek. Igen, tud hívásrögzítést, bár még nem teszteltem. Nagyon érdekes beállítási lehetőségei vannak. Ha jól értem, akkor nem csak be tud épülni az Androidba, hanem át tudja venni a gyári híváskezelő szerepét. Nem tudom ilyen esetben mi a szitu a GSM hívások rögzítésével. Dellmontot úgy kell beállítani, hogy be kell jelentkezni a Reenger azonosítóval, majd a főépernyőnél teló menügomb, a felugró ablakban pedig át kell írni az adatokat a dellmont klónéra. Aztán kilép és belépésnél már a másik azonosítóval kell bejelentkezni. Persze így bukik a Reenger rész, de ha rootolt a teló, akkor meg lehet trükközni. Titanium Backup -ban létre kell hozni két adatprofilt, majd a Reengert hozzárendelni az egyikhez. Aztán átváltani a másikra és elindítani a Reengert. Mivel az előző beállítások a másik profilhoz kötődnek, ezért kapunk egy szűz Reengert. Be kell jelentkezni a Reenger azonosítóval és újra elvégezni a beállításokat a bejövő hívásra optimalizálva. A Titanium adatprofil váltónak van widgetje, így két kattintással lehet váltani a profilt. Alapértelmezett a bejövő hívás (Reenger) profil, hívás előtt váltás kimenőre (Dellmont). Persze ez az egész hókuszpókusz csak akkor kell, ha bejövőhöz akarjuk használni a Reenger számot. A híváskor automatizált váltáson még dolgozom. Sajnos, widget -ben kell váltani, nem parancsiöonnal és ez megnehezíti az automatizálást.

Új hozzászólás Aktív témák