Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz VaZso #2436 üzenetére

    Zoiper-t találtam hirtelenjében, pofonegyszerű volt beállítani (sip szerver, azonosító, jelszó, mást nem kért), rendes nettel ment. Éééésss... wifin a fő telómról megosztott T-s mobilnettel is! Úgyhogy én itt feladtam. :) Bár eleinte kicsit nehezen akart regisztrálni a SIP szerverre, de itt az említett Zoiper nevezetű progi sem volt tökéletes, ha futása közben kicseréltem alatta a netet, akkor nem tudta a traumát feldolgozni :), szóval bezár-újra megnyit metódus gyógyította.
    Viszont egy érdekesség: amikor a mobilnetet osztom meg, vagy joikuspot, vagy EZspot a progi, amit használok, de nem túl stabil a dolog, bár wifi szintjén szokta a program eldobni, de mindkettő... A régi v5-ös S60-as telóm viszont stabilan tartja magát. Szóval itt a 701-esen lévő Belle-ben lehet valami, de az alap kérdés továbbra is megmard: miért tesz különbséget T-s és Telenoros mobilnet közt?

    Apropó, a kísérletezgetés után csak úgy kíváncsiságból megpróbáltam megint hívást indítani közvetlen a telefonról, EDGE hálózat volt épp, és kétszer egymás után sikerült is elindítani. Aztán harmadikra már nem...

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák