Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz madrac #18478 üzenetére

    Sztem haladni kell a korall és a 4G ma már nem csak a flagshipek kiváltsága. Ez a VOIP topik, tehát ebből a szempontból kell nézni a lehetőségeket. Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy az elmúlt két évben, hány GSM hívást indítottam mobil irányba. Tehát, nem irreális kijelentés az, hogy lényegtelen, hogy mennyi a GSM hívás percdíja. De, végső esetben még mindíg ott a vezetékes hívó, amivel, VOIP szerveren átküldve, jóárasítani lehet a percdíjakat. Ez is csak a Telenornál van. A lassítás megszűntetése nem egyedi, Telenor jelenség és a Telenornak továbbra is vannak 32/32 -re lassítós csomagjai (a Deezerek). Ezek alapból drágábbak, de MyMenüs ajánlatokkal jóárasíthatók. A lassítás megítélése szubjektív. Van, akinek lényeges, de van, aki egyébként sem vacakolna lassítós nettel. Viszont, a Telenor nem NAT -ol és lehet publikus IP -d. Ennek fontossága is ugyanúgy szubjektív. Ami pedig a korlátozást illeti, tudomásom szerint a Telenor nem tiltogatós. Egy szó, mint száz, havi 1500Ft -ból kapsz annyi netet, amennyit nem tudsz eltelefonálni. Ha ehhez havonta hozzácsapsz még 3 Euro -t VOIP -ra, akkor 2500Ft -ból megvan a havi telefonálásod, némi netezéssel. Ezt én nem tartom irreális ajánlatnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák