Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Zeki #18003 üzenetére

    Köszi, ami még eszembe jutott: saját telefonszámomat jelzi ki? Callback van? A felhívható központi számot látom hogy van, és látom hogy a Mobilevoip progit használja, így gondolom ugyanúgy működik mint a Dellmont klónok (ez is az? :) )
    Kellene a Reenger mellé egy másik ami használható net nélkül is ha szükséges, és bár a Dellmontok közül van ami jelentősen olcsóbb, viszont nem akarok parkoltatni rajta 2-3000Ft-ot.

    Voltam olyan elvetemült és a kíváncsiságom kielégítése végett készítettem egy táblázatot 10 percig, hogyan alakul a másodpercdíj különböző percdíjaknál :DDD Belevettem az előbb linkelt kuponos 300 percedet is. Persze a Reenger percdíjához hasonlítottam, mivel azt használom.
    12Ft-os percdíjnál hiába másodperc alapú, 80s felett már nem éri meg. A 10Ft-os tovább bírja, 193s után lesz végérvényesen több. Tovább felesleges írnom, hiszen minél jobban közelít a 8 forinthoz, annál többször lesz jobb.

    Ez szigorúan csak azért csináltam, mert vizuális típus vagyok tehát kéretik így kezelni :).

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák