Új hozzászólás Aktív témák

  • whbear

    senior tag

    Kipróbáltam néhány nem SIP alapú voip megoldást, mert a SIP kliens, Aruba Cloud-on VPS plusz Reenger, Dellmont előfizetés azért oda ér mint egy Viber Out vagy Rebtel GBP-ben fizetve korlátlan global irányba. A tapasztalatok: Rebtel amíg creditet töltöttem fel jó hangminőség, kis késés. A korlátlan Global csomag megrendelése után használhatatlan lett. Support hangzatos kérdéseket tett fel de az egyszerű lényeget nem akarták tudomásul venni. Nem hallani amit mondok. Töröltem. 5+5 GBP bukó. Viber Out 1 EUR feltöltéssel tesztelve. Közel sem olyan minőségű mint a Viber hívások. Hatalmas késés, hol jó hol érthetetlen hang. Üzleti célra használhatatlan. Magán célra elmenne. A Skype Out hozza a szokásos kiváló minőséget, tökéletes hang, semmi késés és minden hívás biztosan kimegy. Viszont itt csak 400 perc van cca 1850 forintból. Ami nekem elég de lehet másnak nem. Visszatértem a SIP alapú megoldáshoz, mert ott van lehetőség kísérletezni de a Skype a legjobban használható akár üzleti célra is.

    [ Szerkesztve ]

    Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

Új hozzászólás Aktív témák