Új hozzászólás Aktív témák

  • 8

    senior tag

    válasz tsteve #25800 üzenetére

    Köszönöm, érdekes alternatíva, eddig nem ismertem.

    Van esetleg más, hasonló lehetőség is Európában vajon?

    Mondjuk ára alapján kb ugyanaz mint az osztrák diszkont feltöltőkártyák (yesss, aldi 3,9c/perc), azoknál nem tudom mennyire fogják betartatni júni 15-től a fair use policyt. Többek között egy yesss kártyám van, főleg Magyarországon van hálózatra csatlakozva, és ha október végén azt mondják hogy akkor innentől kezdve újra ráteszik a roaming plusz díjat akkor ugyanott leszek mint eddig. Meglátjuk.
    Ha júni 15 után is megtartják az angol three-nél hogy nem nézik a feel at home időtartamát akkor jó lehetőség.

    Azért keresek most ennél olcsóbb, voip alternatívát, mert a voip-huszárok mindenhol 1-2-5Ft percdíjjal hencegnek, gondoltam körülnézek egy kis utánajárással mit lehet kihozni belőle ilyen áron gsm-szerű hangminőséggel és megbízhatósággal, ha egyáltalán lehetséges.

    50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen, Curve bónuszokhoz ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

Új hozzászólás Aktív témák