Új hozzászólás Aktív témák

  • KTU

    addikt

    válasz otps #20789 üzenetére

    Általában ha probléma van a Delmont klónokkal az user error. Ezt így leírva elég meredeknek tűnik, de. :U
    Eszköz probléma, vagy idesorolom a nem megfelelő netkapcsolatot, mivel az is a user választása, mire gondolok;
    Hétvégén voltam egy ismerősnél, és "mindig verte a mellét" hogy nála milyen jó a net és TV szolgáltatás mióta átment a telekomhoz.
    A wifijéről nem tudtam telefonálni semmilyen VoIP alkalmazással / szolgáltatóval.
    0,4 - 0,6 Mbps feltöltés,
    le 10 Mbps.
    Közben a neje és gyereke netezett.

    Nálam pár hónapja ennek az értéknek a dupláját mértem átlagban, és szerintem az is rossz volt, persze csak akkor ha más is intenzíven foglalta a sávszélt.

    Viber - Delmont kavarodás,
    Lehet bármilyen jó neted / eszközöd, ha a hívott félnél a viberen landol a hívás és épp van valamilyen elégtelen netkapcsolata.
    Mert sokkal jobb lenne ez esetben ha nem lenne nála semmilyen.

    Ha mégis probléma van a Delmontokkal, akkor az ide a topikba be van írva. :U :D

    Szerintem ha drágább VoIP szolgáltatást választasz az se lesz megfelelő a számodra.

    Delmont árak felett itthon már inkább valami flottás csomag, hűség és nagyobb (pl. 1000Ft feletti :U ) havidíj nélkül, mobilnettel. Alfa 11

    [ Szerkesztve ]

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Új hozzászólás Aktív témák