Új hozzászólás Aktív témák

  • St3ven

    addikt

    Akit érdekel, az utóbbi két napban alapos tesztnek vetettem alá a Local Access Numberen keresztüli ActionVoip hívásokat, és sajnos elkeserítő a helyzet.

    10 hívásból mindössze 3 valósult meg, 5 esetben valahol kicsörgött (hallottam is a telómban), csak éppen nem ott, ahol én szerettem volna, ugyanis a hívott telefonján nem történt semmi, 2 esetben pedig francia mobilszámot tárcsázott, méghozzá úgy, hogy a hívandó fél telszámának minden karakterét megduplázta a központjuk... :(

    Ami bosszantó, hogy a francia hívásokat mind a T-Mobile, mind pedig az ActionVoip kiszámlázta szépen, előbbi magyar vezetékes, utóbbi francia mobilhívásokként. Ez egyébként már megtörtént velem pár hónapja, le se szarta az ActionVoip ügyfélszolgálata a problémámat, azt írták, hogy figyeljek jobban, mondom mire b.meg, nem én dupláztam meg minden karaktert... Az is bosszantó, hogy azok a hívások, amelyek kicsörögtek valahol (ki tudja hol...), de nem vették fel, szintén kiszámlázásra kerültek a T-Mobile-nál, mint magyar vezetékes hívások (hiszen az ActionVoip Local Access Numberét hívtam).

    Egyébként a CallingCreditnél a reklamációt követően pár óra múlva megtörtént - több mint egy hét után - a jóváírás, most onnan nyomulok a jó öreg phone-to-phone megoldással. :C

    Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Új hozzászólás Aktív témák