Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz #79335424 #13528 üzenetére

    Pár mondat, koránt sem tények, és semmi közük egymáshoz:

    1. a pénzügyminiszter mindig a rosszfiú, akihez képest lehet jófejnek lenni

    2. az emberek többségének sima 100-200mb-os, nem túlforgalmazós internete van, amivel elégedett

    3. egy törvényjavaslat megírása nem két perc, pár hete már tuti ott figyelt benne ez a rész is, és sok asztalon megfordulhatott, mire benyújtották

    4. cirka két héttel ezelőtt 130 milliárd forint értékben vesznek a szolgáltatók frekvenciákat, a tmobil a legtöbbet, elindítja október 18án a kiterjesztett 4G hálózatát, miközben a kis csomagjaiban csak 3g elérés van, de nyilván akar újabb csomagokat, amik hm..lehet 700fttal, de inkább többel lesznek drágábbak, mint a korábbi csomagok

    Ezt el is felejtettem társasági adó adóalapot csökkent...
    (idézet egy cikkből :Az világos, hogy új teher nehezedik majd a szolgáltatókra, ám valószínűleg – figyelmeztetnek szakértők – ez igencsak eltérő mértékben érintheti őket. A társasági adó beszámítása miatt egyértelműen a nagyok járhatnak jól, előfordulhat, hogy a piacvezető Telekomnak egyáltalán nem kell befizetnie internetadót az államkasszába, ám a kisebb piaci szereplők számára komoly megterhelést jelent majd: minél kisebb, annál nagyobbat, így bizton lehet majd azzal számolni, hogy sok kisebb szolgáltató egyszerűen ellehetetlenül, és beszünteti a működését.)

    Aki a fenti mondatokat összekapcsolja, magára vessen. Én itt befejeztem, és csak a sima lumia+voip-os szenvedésemmel jövök többet :D

    [ Szerkesztve ]

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák