Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz zeon.hu #12643 üzenetére

    Én is gondolkoztam egy ilyen kütyün, de felmerültek bennem kérdések:
    Az 5-6 óra az folyamatos nethasználatot jelent, vagy készenlétet, vagy 'vegyes' üzemet? Ha vegyes, mennyire vegyes? Lehetek állandóan online? Az emaileimet azonnal megkapom (készemnlétben is)? Ha keresnek skype-on, viberen, hangoutson, el tudnak érni, vagy állandóan ki-be kell kapcsolgatni az eszközt, hogy megnézzem kerestek-e?
    Ha az 5-6 óra folyamatosnethasználatot jelent akkor még elviselhető, de ha ebben a készenléti idő is benne van akkor ez számomra így nem sokat ér, ha meg csak készenlétben (vagy nem tudom hogy lehetne nevezni ezt az állapotot) a leveleimet és az üzeneteket sem kapom meg, akkor végképp semmi értelme... számomra legalábbis. Ráadásul nem elég a telefont vinni, vihetem ezt a kütyüt is, de még egy powerbank-ot is kell ha hosszabb időre tervezek, + ha olyan helyre mennék akkor mindháromhoz még a töltőt is, de akkor már kell egy elosztó is...

    Pedig tetszene ez a megoldás, 5080Ft-ért 10G csomag + 100G éjszakai forgalom + Deezer. Csak mennyire megbízható a Hipernet a 'sima' mobilos megoldásokhoz képest. Azt gondolom elméletileg ugyanaz, gyakorlatilag ki tudja...

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák