Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moby

    addikt

    válasz KAMELOT #75487 üzenetére

    Egy jelentéktelen három hét, és megtudom, hogy csak most fogtam-e ki ilyet :U Maximálisan rugalmatlan az alphacool supportja. Válaszoltak a levelemre. Pontosabban inkább írtak valamit, mert egyetlen kérdésemre sem válaszoltak. Annyit írtak, hogy köszönik a fotókat, nem ilyennek kellene lennie a terméknek (ezen felröhögtem), és kicserélik. Vigyem vissza a boltnak, ahol vettem. És ennyi.
    Sem arra egy szó sem, hogy mi a garancia, hogy a cseretermék jó lesz, sem arra, hogy miként lehetséges, hogy többen is ugyanolyan rosszat fogtunk ki, sem semmiről semmi. De annyi nem, hogy bocs bmeg, így jártál.
    Nem ilyennek kellene lennie. Ezt sikerült a németnek leírnia. Mondjuk írhatta volna azt is, hogy nem kellett volna megvennem. Ezt mondjuk adnám is, meg vissza is csinálnám, ha lenne rá mód.

    /Ez a szent visszaküldés is egy agyrák. Oké, megnézi, hogy nem hazudtam, de erre ott a videó. Azonkívül minek? Nekiáll majd valaki kipucolni a vizemet, meg rendberakják, amikor ott állnak hegyekbe az eladatlan blokkok, jelenleg 100 euróért adják, annyiért sem kell senkinek? Értem, hogy nekik marhára ráér az egész, nekem meg itt áll a gép, bekapcsolni sem tudom a szaruk végett.

Új hozzászólás Aktív témák