Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F e Z o

    veterán

    válasz DigitXT #7457 üzenetére

    Az összerakásra mindig különös figyelmet kell fordítani, nálam az összerakás kb 10-12 óra alatt sikerült, igaz, akkor kellett mindent kitalálnom, variációs lehetőség a ház miatt rengeteg volt.
    Nekem még csak nem is spec csatijaim vannak, hanem duplakúpos HF-ek, amit még csak nem is webáruházból rendeltem, hanem egy "vizes" boltban vettem 350-ért darabját, igaz a tömítő o-gyűrűket cseréltem rajtuk vastagabbra, aminek darabja 10 forint volt. 12-es belsővel rendelkező csövem van, amit 2 gyorskötözővel rögzítek a csonka kúpjára.
    A tartállyal én is szívtam, főleg az elhelyezésével, bár szerintem így most semmi gond nincs vele. Ventik közül most így télen csak a 2 pwm-es accelero megy, idle olyan 600-on, terhelés alatt van némi hangja, de mivel fülesben játszom így nem zavar. A házon kívűlre megy így is a radiról lefújt meleg a ház eléjén jobb oldalra. Nyáron játék alatt szoktam néha 1-2 plusz ventit használni, attól függ milyen meleg van. Egyébként a rekord 4 óra BF3 után 55 fokos VGA kari, szerintem abszolút nem vészes, főleg ha azt nézem, hogy némi tuning is van.

    H2O über alles!

Új hozzászólás Aktív témák