Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz #15779328 #73688 üzenetére

    sohasem lesznek olyan hőfokaid, mint egy külső radiátorral!
    anno legen eleg sokat bencheltem, ott ki lehetett hozni, hogy hazban hoztam az open bench hofokokat, de ahhoz kb legcsatornat csinaltam a gephazbol, meg elvileg azt szamolgattam, hogy harom masodperc alatt cserelodott ki teljesen a hazban a levego. igaz, 45dbA kornyekerol beszelunk es kellett hozza egy ebmPapst 4312 is, ami magaban tudott vagy 200m3/ht es olyan legnyomasa volt, hogy racson keresztul egy meterrol erezni lehetett kezzel. meg melle negy 1900as SFlex, kiegeszitve egy ebmPapst 4412el (1600rpm). restriktiv volt a CoolerMaster Cosmos RC1000, de izombol hutve megoldotta. egyebkent 2 fan controllerre volt elosztva a terheles, ha epp nem bencheltem akkor ertelemszeruen minden le volt szabalyozva es messze a HDD volt a leghangosabb.

    ugyan nem radiator volt, de a Thermalright IFX14 feluletre kb egy 280as radinak felelt meg es a hutesi teljesitmenye is olyan volt.

    radiatornal ez szinten megoldhato, csak gondolom senki nem akar porszivot szimulalni azokkal a szep sunon/delta/ebmPapst/sanyo denki/nidec ventikkel. bar tippre egy yate loon pogacsa felul es alul, 1600rpmen szinten izombol atvinne azt a LianLit is. 40dbA korul.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák