Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hpé

    tag

    válasz hpé #73184 üzenetére

    A pumpán a kijelző elforgatható? Mert ha nem akkor nem sokra mész vele a radiátorra felfogatva. Lehet kellene négy furat a házra a pumpának, így ahol a sárga pöttyök vannak:
    (Bár a vga-d gyárilag lehet így is elé lóg valamennyire...)

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz hpé #73184 üzenetére

    Elírtam, a vga helyett a radira gondoltam hogy lentebb lehetne engedni :D
    De látom, hogy neked miért nincs, mert akkor nem férne el a leeresztő csap.
    Igen amúgy STRIX.
    Ezzel a verzióval nálam azzal van a baj, hogy nekem ott a HDD ahol neked a csap. És nem tudom oda rakni a HDD-t ahol neked van, mivel nekem AX1600i van az meg hosszabb mint a normális táp és nem férek tőle. A VGA amúgy maradna vertikálisan ha marad léghűtésen akkor is. Inkább ami a baj a VGA vizezésével, hogy akkor hiába most át van padozva és bánya alatt is max 76-78 a memória ha vizezem akkor mivel nincs légmozgás a kártyán meg fog sülni. Aktív hátlap meg horror ár azt biztos nem tennék rá, így is már bőven nem annál az összeghatárnál tartok ahol kellene :D

    A rögzítésre én arra gondoltam, hogy kivenném az egyik ilyen műanyag takarót és ott lenne hely rögzíteni, max kicsit barkácsolni kell a felfogatást de az e legkevesebb, de anno az Obsidian 800D esetén is oda volt felfogatva.

    Plusz más mindenkihez.
    Megéri a felárat a Velocity2 a korábbi Velocity-hez képest?
    Mert Velocity lenne már 72 eur-ért, plusz most nézem EK-nál már van hozzá 1700-as backplate is raktáron. Mert ha nincs eget verő difi akkor nem feltétlen adok 2x annyit a friss változatért.

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák